O nás

Máme zkušenosti jak s psaním textů pro weby či pro tištěné přílohy, tak s fotografováním pro nejrůznější účely. Dokážeme rychle vytvořit webové stránky za dobré ceny.
 
Spojení textů a fotografií je pro vás výhodné 
 
Spojení textových a fotografických dovedností považujeme za užitečné. Například při tvorbě webových stránek se obě dovednosti skvěle doplňují. Naplníme vám obsah webu kvalitními texty a zároveň pořídíme fotografie vaší firmy, provozů či jednotlivých výrobků a zboží.
Pokud chcete vytvořit jednoduché webové stránky, jsme tu pro vás. Napíšeme texty, vyfotíme vaše produkty a sestavíme webovou stránku podle vašich představ. Bude to pro vás výhodné řešení. 
 
Objednejte si kompletní službu nebo každou zvlášť
 
Vaše požadavky mohou být zcela rozdílné a proto vám nabízíme i každou službu zvlášť. Potřebujete jenom copywritera? Máte ho mít. Napíšeme vám požadované texty i bez fotografií. Plánujete svatbu a potřebujete jen kvalitní fotografie, které zůstanou trvalou vzpomínkou na mimořádný zážitek? Máte je mít. Nabízíme i vše dohromady - webovou stránku na klíč.
Pracujeme v týmu nebo každý nezávisle. Chceme vyhovět vašim požadavkům.
 
Neváhejte nás kontaktovat, bude pro nás potěšením připravit vám komplexní nabídku přesně podle vašich potřeb.
 
A ještě něco navíc
 
Na našich stránkách kromě nabídky služeb pro vás najdete i malý bonus. Čas od času umístíme na stránku pěknou fotografii, ať se máte na co dívat. Z denního zpravodajství se zaměříme na zajímavou aktualitu  a připojíme malý komentář. Dáme také prostor komerčním článkům, když budou referovat o zajímavém výrobku nebo službě. Přejeme příjemné počtení a pokoukání.