09.10.2015 11:15

Waltrovka - klidné bydlení ve známé čtvrti

Chcete bydlet ve slavné čtvrti, kde vzniknou nové byty v pěti až sedmipodlažních domech obklopených parkem a přitom to budete mít jen pár minut k metru? V Praze 5 – Smíchov v katastrálním území Jinoce je v běhu developerský projekt Rezidence Waltrovka, který nabídne 662 bytů v několika etapách. Součástí areálu v blízkosti ulice Radlická, který vyrůstá na zelené louce v místech někdejší továrny na letecké motory Walter Motors, bude i několik desítek řadových rodinných domků. Společnost Penta plánuje dokončení 1. etapy na závěr roku 2016, ale nové byty už můžete kupovat nyní.

Jednopokojové byty i velké 4 + kk

Novostavby rezidence Waltrovka disponují byty 1 + kk až 4 + kk o ploše 28 až 129 metrů čtverečních. Bytovou plochu si navíc můžete rozšířit o prostor balkonu či terasy. Některé nové byty však mají i dvě terasy s luxusním rozměrem přes 20 metrů čtverečních. Dokážete si představit snídani venku na terase za slunečného rána nebo večerní posezení přáteli s výhledem na velkoměsto? Nové byty v přízemí mají dokonce vlastní oplocenou předzahrádku, takže si jejich obyvatelé mohou připadat jako ve vlastním rodinném domku. Každý dům v Jinonicích je navíc obklopen stromy a zelení a v centrální části sídliště je dvouhektarový park. Nejmenší byt, tedy 1 + kk můžete koupit už od 2,3 milionu korun včetně DPH, velké byty 3 + kk jsou k dostání za ceny kolem 5 a 6 milionů korun. V ceně není zahrnuto parkovací stání ani sklepní kóje. Protože jde o pilotní developerský projekt, podílely se na něm prestižní architektonické týmy.

Služby a obchody hned po ruce

Bojíte se, že vybavení bytů v novostavbě bude uniformní? Kdepak, i tady máte výběr ze dvou úrovní – Modern a Elegance. Liší se například v podlahových krytinách, obkladech, dlažbách i volbě interiérových dveří. Ale zájemci o moderní bydlení mají možnost přijít také s vlastními nápady barevného provedení či výběru materiálů. Ač byla Praha 5 – Smíchov vždy průmyslovou čtvrtí, bytový komplex Waltrovka sází na klidné bydlení obklopené zelení. Bytové domy navíc odstíní od ulice Radlická moderní administrativní budovy s kancelářemi a obchody. Jejich architektonické provedení má evokovat spojení pohodového bydlení s blízkostí zaměstnání a dostatečnou nabídkou služeb a obchodů. Ani centrum není nijak daleko. Stanice metra Jinonice je od Waltrovky 3 minuty chůze, a pokud se chcete rychle dostat z Prahy 5, využijete Rozvadovskou výpadovkou.

Kousek od rušné čtvrti divoká přírody 

Okolí Rezidence Waltrovka v Praze 5 nabízí prostor také pro zajímavé volnočasové aktivity. Nedaleko je Prokopské a Dalejské údolí s nádhernou přírodou, pro děti bude jistě atraktivní dětské hřiště v místním parku nebo rodinné centrum Hafíkov v nedaleké Galerii Butovice. Strávit tam můžete celý den. 

—————

Zpět