15.02.2014 12:36

Rezidence Letokruhy – příroda i těsný kontakt s městem

Existuje v Praze místo k modernímu bydlení, odkud se rychle dostanete do centra, ale přitom budete žít v klidném prostředí obklopeni přírodou? Taková bude rezidence Letokruhy. Kousek od stanice metra Roztyly a v sousedství Krčského lesa.  Na výběr jsou moderně vybavené jedno až čtyřpokojové byty s možností vlastního rozvržení pokojů a bezpečným podzemním parkováním. Zajistěte si pohodlné bydlení v přírodě, ale s těsným kontaktem na velkoměsto už od roku 2015. Právě nyní je můžete mít s příznivou novoroční cenou. 
 
Rezidence Letokruhy disponuje byty typu 1 + kk o velikosti 31,5 m² až 4 + kk s rozlohou 109,4 m². Jsou určeny pro zájemce, kteří chtějí mít bydlení s veškerým pohodlím a příjemným okolím. Byty si v komplexu najdou samostatně žijící osoby, partnerské dvojice i velké rodiny. Velkou výhodou je možnost vybrat si z několika variant rozvržení interiéru, případně přizpůsobit je přání zákazníka. Standardním řešením je zděná konstrukce, obložkové zárubně, dubová plovoucí podlaha a dřevěná EURO okna s izolačním dvojsklem. V koupelně a WC je na podlaze velkoformátová keramická dlažba a na stěnách keramické obklady. Vybavení je od firem LAUFEN PRO, CRISTINA NEW DAY či VITRA.
 
Bydlení v rezidenci Letokruhy má svá specifika. Byty v přízemí mají předzahrádku, další byty mají balkony či lodžie s dřevěnými podlahami. Byty v  nejvyšším patře jsou připravené k instalaci klimatizace. Ke každému bytu patří sklep a bezpečné místo pro parkování v podzemních prostorách. Architekti si vyhráli i s jednotlivými detaily. Například koupelny mají okna, z místností na boční straně domu je mimořádný výhled a lodžie lze zastínit posuvnými žaluziemi. Pokud si budete přát nadstandardní vybavení koupelny či WC, vyberte si je ve vzorkově velkoobchodu Ptáček. K procházkám vybízí nedaleký Krčský les, ale váš dům bude mít i vlastní zahradu přímo v obytném komplexu. (lek) 
 

—————

Zpět