02.07.2014 08:55

Místo pokladen raději moderní systémy

Registrační pokladny splnily svůj cíl. V porevolučního chaosu daly obchodu řád a pořádek. Chránily podnikatele, aby měl přehled o tržbách, aby se mu peníze neztrácely, přestože vydělává. Chránily zákazníky, kteří měli konečně doklad o tom, co nakoupili a mohli zboží případně reklamovat. Registrační pokladny měly omezené funkce, ale splňovaly základní podmínky účetního pořádku.  Požadavky dnešní doby jsou však jiné. Registrační pokladny  odchází, na jejich místo přichází moderní pokladní systémy.

V čem už registrační pokladny novým požadavkům nestačí
  • Omezený počet číselníků a čárových kódů
  • Limitovaná kategorizace zboží do skupin
  • Nedokáží sledovat pohyb zboží
  • Využití jen pro jednu prodejnu
Registrační pokladny mají nejen méně funkcí, ale brzdí další rozvoj obchodu
Registrační pokladny stačí možná pro prodej v malém krámku nebo na trhu, ale když chcete mít přehled o pohybu zboží – přejděte k systému OpenBravo. Nové pokladní systémy umožňují sledovat zboží on-line ve skladu a tím pomáhají zvýšit obrátkovost. Umožňují zavedení zákaznických karet. Nové pokladní systémy umožňují prodejní analýzy a tím i efektivnější strategii prodeje. Nahraďte registrační pokladny novým pokladním systémem. Uvidíte nové obzory podnikání! 
 
Registrační pokladny otevřely cestu k modernímu a komplexnímu obchodu
Registrační pokladny jsou produktem mládí, dnes obchod vyrostl do dospělosti. Proč nevyužít možností, které poskytuje moderní pokladní systém? Zapomeňte na slova: stačí, víc nepotřebuji. Taková v obchodě neplatí. Potřebujete znát okamžitý stav zboží, potřebujete analýzy prodeje, potřebujete propojit pokladnu s celým účetním systémem. Jen tak odoláte konkurenci. Nahraďte registrační pokladny pokročilejším systémem.
 

—————

Zpět