12.09.2013 09:56

Kuchyně Infini – navrhněte si vlastní kuchyni

Když někdo vzpomíná na dětství, velmi často se mu vybaví kuchyně, kde si hrál se sourozenci nebo vysedával po školním večírku a spřádal plány do budoucna. Kuchyně bývá opravdu středobodem domácnosti a toto prostředí se nám vryje silně do paměti.  Vybrat správnou kuchyň do nového bydlení je tedy stěžejní rozhodnutí, jehož důsledky nás budou provázet hodně dlouho. Kuchyně Infini vám v tom může hodně pomoci. Vsadili jsme na přání a touhy našich zákazníků, kteří si svoji kuchyni chtějí navrhnout sami.
 
Odmítli jsme běžnou praxi jiných výrobců, kteří se snaží svůj styl zákazníkům vnutit a přesvědčit je o tom, že se jim bude líbit. Kuchyně Infini vám poskytnou jen rámec možností, a pokud chcete, detailní návrh si připravíte sami. K ruce budete mít designéra, který s vámi probere detaily a navrhne optimální řešení podle vašeho přání. Kuchyně Infini nikomu nic nevnucují, chtějí se spolu s vámi podílet na výsledném řešení. Ze společné tvorby budete mít radost.
 
Víme, co si myslíte, když si prohlížíte vystavené kuchyně v obchodním domě. „Takový prostor nebudeme nikdy mít. Chtěl bych je vidět, jak vtěsnají moderní kuchyni do našeho koutu.“ I s tím Kuchyně Infini počítají. Stačí si jen vybrat díly, prvky či sestavy, které potřebujete, a naši designéři vám kuchyni vytvoří podle vašich dispozic. Naší snahou je, aby uživatelský komfort našich kuchyní byl co nejvyšší. Nespokojíme se s průměrem. Základním rámcem je materiál.  Chcete masiv nebo moderní tvrdé desky MDF potažené barevnou folií? Vyberte si.
 
S jakými materiály pracují Kuchyně Infini
 
  • ·         Masiv - přírodní dřevo
  • ·         Lamino – dřevotříska polepená tvrdým laminovacím papírem
  • ·         Laminát – kompozitní materiál tvrzený pryskyřicí
  • ·         Fólie – desky MDF potažené fólií
  • ·         Dýha – dřevotříska potažená přírodní dýhou
  • ·         Biodeska – více vrstev lepeného přírodního dřeva

—————

Zpět