05.01.2015 11:01

Hit z Hollywoodu jako příležitost k snadnému podnikání

Už jste to někde viděli? Zpěvákům a hercům propůjčíte na videu svůj obličej a můžete zpívat světové rockenrolové či hiphopové hity. Tančící hlavy neboli Dance Heads už prorazily v Hollywoodu a chystají tažení do Evropy. Výhodou je, že je to skvělá zábava pro každého, přitom nezůstane jen u natáčení a skvělého zážitku. Sami si natočíte video s profesionálním zpěvem a zvukem, které můžete pouštět známým nebo jim ho věnovat jako nápaditý dárek. A vy sami nemusíte vydat ani hlásek. Je to filmařský trik. Absolutní novinka, která přitáhne skoro každého, dělá z téhle zábavy skvělou příležitost pro snadné podnikání.
 
Formou franchisingu si pořídíte mobilní studio, které není větší než standardní budka na průkazové fotografie, a uvidíte, že o zájemce nebudete mít nouzi. Studio se dá instalovat do míst, kde se koncentruje hodně lidí. Kdo uvidí ukázky Dance Heads, kde jeho kamarád sám zpívá Presleyho slaďáky se skutečnou kapelou a sborem za zády, bude to chtít určitě zkusit také. Z každého se ve studium Dance Heads může stát celebrita bez námahy a navíc se u toho budete ohromně bavit. Díky skvělému nápadu můžete vydělávat i vy.
 
Zábavné studio Dance Heads nemusí vůbec jen stát v obchodním středisku. Je mobilní a dá se převézt kamkoli, například na různé oslavy, na narozeninovou či rozlučkovou party. Během krátké chvíle si účastníci mohou natočit video, kde svůj obličej propůjčí slavným postavám. Všichni se budou divit, jak skvěle tančíte a zpíváte v ulicích New Yorku, na plážích v Kalifornii nebo na nejslavnějších muzikálových pódiích po celém světě. V tomhle byznyse není zatím žádná konkurence, protože v Evropě je novinkou. Studia Dance Heads nevyrábějí jen videoklipy, ale umí také 3D fotografie. V podnikání je to fakt sázka na jistotu.

—————

Zpět